Podsumowanie turnieju - Twierdza Zamość 3x3 Cup 2021

16 drużyn wzięło udział w drugiej edycji turnieju koszykówki 3×3 – Twierdza Zamość Cup o Puchar Prezydenta Miasta Zamość. Wydarzenie odbywało się w sobotę, 10 lipca na terenie zamojskiego OSiR-u.
Zwycięzcą turnieju została drużyna Camaro Zamość, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy 3×3 Biłgoraj a trzecie drużyna “Zajezdnicy”.

Laureaci turnieju otrzymali nagrody pieniężne: 1500 zł – za zajęcie 1. miejsca, 1000 zł – dla zdobywców 2. miejsca oraz 500 zł dla drużyny, która wywalczyła 3 pozycję. Wszyscy zawodnicy reprezentujący drużyny, które zajęły miejsca 1, 2 i 3, otrzymali stroje koszykarskie (koszulka + spodenki) oraz zestaw skarpet koszykarskich dla każdego (3 sztuki). Król strzelców oraz MVP turnieju otrzymał stroje koszykarskie (koszulka + spodenki). Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe t-shirty oraz pakiety upominkowe. Ponadto trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy.

Sponsorzy oraz Partnerzy: Polski Związek Koszykówki, Camaro Zamość, Kappa Zamość, Oknoplast, PGE Obrót S.A., Centrum Kształcenia Kadr Sportowych, Arte Hotel Zamość, TD Project, Platinium Fitness Zamość oraz Total Active Zamość.

Oprawa muzyczna: DJ Weather Brothers Lublin.

Organizatorzy: Miasto Zamość, Ośrodek Sportu i Rekreacji Zamość oraz Akademia Koszykówki Zamość

Zimowy turniej koszykówki 5×5 o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.